POZNAŃSKA AMATORSKA LIGA BADMINTONA 2017

KOLEJNA EDYCJA STARTUJE JUŻ 7 PAŹDZIERNIKA!

Szczegóły tutaj!

POZNAŃSKA AMATORSKA LIGA BADMINTONA z Badmintonowo.pl są to cykliczne rozgrywki indywidualne, które polegają na rozgrywaniu kolejek ligowych w weekendy (co sobotę).
Zawodnik zgłasza się na konkretną kolejkę ligową, a następnie jest przydzielony do jednej z grup, uwzględniając jego poziom gry. Pojedynki rozgrywane są w grupach systemem “każdy z każdym”, dwa sety do 15 pkt. Po rozegraniu wszystkich grup w kolejce ligowej, każdy zawodnik otrzymuje punkty do zbiorczego rankingu ligi. Wartość punktów zależy od miejsca zajętego w konkretnej grupie. Punkty oraz zajęte miejsce w grupie są podstawą rozstawienia zawodników w następnych kolejkach ligi.
Najważniejszą zaletą ligi jest to, że pojedynki są skumulowane w czasie, tzn. zawodnik przychodzi na 3 godziny, w przeciągu których rozgrywa wszystkie swoje mecze.

PALB 2017

Mateusz Mikołajczak, trener badmintona, squasha, Ponznań, Badmintonowo.pl Trener Badmintona / Trener Squasha

Mateusz Mikołajczak

Jako wieloletni zawodnik i trener badmintona wspieram amatorów i kształtuję zawodników badmintona od przedszkolaków po profesjonalnych graczy.

Dowiedz się więcej
Ola Rogowska Trenerka Badmintona / Opiekun kolonijny

Ola Rogowska

Przygodę z badmintonem zaczęła w wieku 12 lat w klubie MLKS Solec Kujawski. Jest wielokrotną medalistką Akademickich oraz Indywidualnych Mistrzostw Polski.

Dowiedz się więcej